Rozrywka

  • 18 marca 2015
  • 28 marca 2015
  • wyświetleń: 1386

Skorup, Sarius, TTM, Nowa Era w B3

Materiał partnera:

Już w sobotę 28 marca w Bednarskiej 3 zaprezentują się Skorup, Sarius, TTM i Nowa Era. Start o godzinie 20.00. Wstęp 15 złotych.

FHU Kacper Hennek


W 2004 roku Skorup rozpoczął pracę nad swoim pierwszym solowym albumem "Pieśń Wajdeloty". Nawiązująca tytułem do arcydzieła największego wieszcza, zostaje wydana w 2006 roku. Już na tej płycie słychać, że polska scena zyskała kolejnego indywidualistę, którego specyficzna intonacja, arsenał nawiązań kulturowych i niepospolite teksty zyskują uznanie wymagających słuchaczy, ale też weteranów polskiego rapu. W krótkim czasie do Skorupa odezwał się Rahim i zaproponował nagranie numeru na swoją producencką płytę.

Rok po wydaniu solowego albumu Skorupa, jego kawałek "Popędy" znajduje się na "DynamoLu". Wkrótce Skorup przygotował swój drugi solowy album pt. "Drogę watażki". Płyta, mimo skromnej promocji, stała się jednym z hip-hopowych faworytów 2009 roku. W trakcie trwania prac nad nią artysta rozpoczął pracę na stanowisku realizatora dźwięku w Gliwickim Teatrze Muzycznym, gdzie jego brat regularnie występuje w musicalach. Jako że od samego początku proces tworzenia ma u niego charakter permanentny, toteż zaraz po premierze drugiej płyty przystąpił do prac nad kolejną.

W maju 2011 roku na rynku pojawia się "Etos Kowboja". Po wydaniu płyty u Skorupa następuje czas intensywnej pracy, w trakcie której przygotowuje kilka teledysków oraz udziela się gościnnie w nagraniach innych artystów. Najciekawszym klipem promującym trzecia płytę jest "Solidarność / Z bandą". Stworzony przez Drop Free teledysk uzyskuje nominację do Grand Prix na Yach Festivalu.

Pierwsza połowa roku 2012 roku to także intensywne prace nad projektem Kosmos, tworzony przez Metrowego, Bu oraz Ruffijoka. W tym samym czasie w głowie Skorupa rodzą się pierwsze pomysły na kolejną solowa płytę, której tytuł roboczy to "Złodziej na Olimpie".

8 listopada 2013 roku ukazał się 4 solowy album Skorupa - "Piękna Pogoda".
Sarius - młody reprezentant Częstochowy zadebiutował legalnym albumem "Blisko leży obraz końca" wydanym nakładem Asfalt Records w 2013 r. Opiekę producencką nad krążkiem objął DJ Eprom, który nadał płycie brzmienie rodem ze złotej ery hip hopu.
W połowie 2014 r. Sarius we współpracy z Asfalt Records zaprezentował multiproducencką EP-kę "Wszystko dobrze". Za jej wartość muzyczną odpowiedzialni byli m.in. O.S.T.R. i Poszwixxx.
Końcem roku 2014 r. światło dzienne ujrzała kolaboracja Sariusa i O.S.T.R.'a "Daleko jeszcze?".

Sarius o wydawnictwie: "Daleko jeszcze?" to nic innego jak zwieńczenie ostatniego roku mojego życia po debiucie w Asfalcie roku, w którym wydarzyło się chyba więcej niż przez całe moje życie do tej pory. Są to setki twarzy ludzi, myśli, inspiracji, rozmów o 5 nad ranem przy fajce w mieszkaniach, w których nie można było palić, ale gospodarz miał to na szczęście już w dupie, wypraw na stację w nieznanym mieście, kilometry zjechane w Polsce, refleksji tych własnych i tych należących do innych. Myślą przewodnią płyty jest podróż do lepszego życia, która mam nadzieję rozpoczęła się wraz z moim pierwszym krokiem do Warszawy, podróży do Asfalt Records. (...) W połączeniu z bitami Ostrego powstał mix, który ciężko mi zdefiniować, na pewno znacznie w jakiś sposób odbiegający stylistycznie i technicznie od tego co pokazałem do tej pory i od całej sceny.
Sarius ma mocny i charakterystyczny styl. Rozpiera go energia, ale nie ta, którą emanują na ludzi monitory komputerów, ale ta zdrowa, która pozwalała mu trenować i jeździć na zawody bokserskie juniorów - i o tym można się było również przekonać za każdym razem podczas koncertów, na których częstochowianin daje 150% z siebie.


Organizacja: B3 & 2na2 Studio

https://www.facebook.com/events/775051882563297/

Bednarska 3

43-200 Pszczyna
ul. Bednarska 3

kom. 731-839-393Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bednarska 3" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bednarska 3

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bednarska 3" podaj