bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 24 lutego 2015
  • 27 marca 2015
  • wyświetleń: 2609

Hrabi z nowym programem w BCK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

Kabaret Hrabi z nowym programem zatytułowanym "Tak, że o." już 27 marca o godzinie 20.00 wystąpi w Domu Muzyki.

Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć. „Tak, że o” będzie więc prostotą mamił i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kobieta koń... potrzebna jest do tego kobieta i koń. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech nic nie kosztuje! Do skeczu „Kobieta koń” wystarczy tylko kobieta. Tak, że o.

Kabaret Hrabi w nowym 1,5 godz. programie pełnym nowych gagów, skeczy i piosenek zaprezentuje się bielskiej publiczności w piątek, 27 marca o godzinie 20.00 w Domu Muzyki Bielskiego Centrum Kultury. Bilety w cenie 60 i 70 zł.Od zimy 2002 zbiegły się ponownie życiorysy artystyczne Darka Kamysa (ksywka Kamol) i Joanny Kołaczkowskiej (ksywka Lola lub Asior) i przy współudziale Łukasza Pietscha (ksywka Lopez) i Tomasza Majera (ksywka Bajer), scaliły się w kabaret Hrabi. Połączenie było na tyle udane - że dziś jakikolwiek inny skład wydaje się gorszy.

BM / bielsko.info, źródło: www.bck.bielsko.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj