Rozrywka

  • 23 lutego 2015
  • 1 marca 2015
  • wyświetleń: 3793

Produkty regionalne w Gemini Park

Za nami:

Tradycyjne wędliny i sery, chleby na zakwasie, domowe wypieki, miody i soki tłoczone - wszystko co najlepsze dla naszego zdrowia będzie można znaleźć na Jarmarku Produktów Regionalnych w Gemini Park Bielsko-Biała.

jarmark produktów regionalnych


Jarmark Produktów Regionalnych to innowacja w świecie obfitującym w chemiczne polepszacze i sztuczne barwniki. Każdy, kto docenia walory smakowe naturalnych produktów, a przede wszystkim dba o zdrowie swoje i rodziny powinien wybrać się w dniach 26.02-01.03.2015 do Gemini Park Bielsko-Biała. To wspaniała okazja, aby zasmakować w oscypkach, serach Korycińskich, suszonych owocach oraz słodyczach z niewielkich manufaktur. Wszystkie produkty oferowane podczas jarmarku są robione wedle starych receptur.

- Warto wybrać się na jarmark całą rodziną - zachęca Anna Dworak dyrektor ds. marketingu i PR Gemini Park Bielsko-Biała. - Tradycyjny smak produktów regionalnych będzie inspiracją do kulinarnych eksperymentów w domowej kuchni. Warto w ten sposób zadbać o zdrowie swoje i najbliższych - dodaje.

W Gemini Park swoje smakołyki zaprezentuje kilkunastu wystawców z całej Polski. Jarmark Produktów Regionalnych zagości w Gemini Park Bielsko-Biała także na początku wiosny w dniach 26-29.03.2015.

Aromatycznym smakom będzie towarzyszyć świetna zabawa! Wystarczy napisać rymowankę o jarmarku, aby wziąć udział w konkursie. Do wygrania kosz rozmaitości z regionalnymi smakołykami. Szczegóły konkursu są dostępne w serwisie Facebook na http://www.facebook.com/JarmarkiRegionalne oraz na stronie internetowej Gemini Park Bielsko-Biała. Konkurs trwa do 1 marca.

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj