bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 16 lutego 2015
  • 14 marca 2015
  • wyświetleń: 2149

Czesław Śpiewa na urodziny Browaru

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Z okazji pierwszych urodzin Browar Dziedzice zaprasza wszystkich na koncerty oraz dni otwarte, które będą miały miejsce w dniach 12-15 marca. Wśród zaproszonych gwiazd znalazł się m.in. Czesław Mozil oraz zespół Indios Bravos!

Browar Dziedzice


Pierwsze urodziny to dla nas szczególny moment, dlatego chcielibyśmy spędzić go właśnie z WAMI! Z tej okazji zapraszamy wszystkich na kilka dni świętowania!

Program:
  • 12 marca (czwartek) Czesław Śpiewa w Klubie Muzycznym ChaCharnia
  • 13 marca (piątek) wystąpi u nas zespół Indios Bravos
  • 14 marca (sobota) Live Sax Act czyli impreza z naszym specjalnym gościem Aretą Chmiel, uczestniczką programu Must Be the Music

15 marca (niedziela) to dzień dedykowany wszystkim miłośnikom złocistego trunku. W godzinach 11:00-15:00 zapraszamy wszystkich Państwa na darmowe zwiedzanie pod okiem naszych piwowarów, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Tego dnia zaprezentujemy Państwu także nasze dwa premierowe produkty!

Serdecznie zapraszamy!

KonkursCzesław Śpiewa, a właściwie Czesław Mozil to polski muzyk, kompozytor oraz wokalista prezentujący muzykę alternatywną. Artysta znany jest z umiejętności grania na wielu instrumentach: akordeonie, harmonijce klawiszowej i instrumentach klawiszowych.
Indios Bravos powstał w 1997r. jako projekt dwóch Piotrów- Banacha, założyciela i w tamtym okresie gitarzystę zespołu Hey oraz "Gutka" Gutkowskiego zaangażowanego we współpracę z m.in. Paktofoniką i AbraDabem (Kaliber44). Muzyka Indios Bravos to mieszanka reggae, rocka i bluesa. Mocną stroną utworów są teksty, niosące pozytywne, filozoficzne przesłanie. Zespół koncertuje od 2003r. i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów rocznie, przy wypełnionych salach. Zagrali na wielu dużych festiwalach, takich jak: Heineken Open’er Festival, Jarocin, Coke, Przystanek Woodstock. Na tym ostatnim wystąpili dwukrotnie, odbierając w 2007r. z rąk Jurka Owsiaka nagrodę Złotego Bączka, przyznawaną przez publiczność, za najlepszy występ festiwalu.
Areta Chmiel - Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec oraz Akademii Muzyki Rozrywkowej i Jazzu w klasie saksofonu. Uczestniczka 4 edycji programu "Must Be The Music - Tylko Muzyka" w którym uzyskała 4 pozytywne opinie jury. W branży pracuje od 13 lat. Współpracowała w wieloma składami i muzykami. Ma na swoim koncie liczne koncerty zarówno w kraju jak i za granicą. Z zespołem Meteopata wydała pierwsza długogrającą płytę "Muzycznie będzie ślicznie". Obecnie zwróciła się w stronę muzyki klubowej - house, funky, r’n’b electro i wraz z Dj-ami tworzy coraz bardziej popularne Live Acty w klubach dancowych.


REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj