bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 9 lutego 2015
  • 29 marca 2015
  • wyświetleń: 1236

Rafał Kmita w Teatrze Komedii

Za nami:

Muzyczny, teatralno-kabaretowy spektakl będący prawdziwą panoramą wszystkich naszych grzechów głównych - taka właśnie jest sztuka pt. "Jeszcze nie pora nam spać" w wykonaniu Grupy Rafała Kmity.

grupa rafała kmity
Spektakl "Jeszcze nie pora nam spać" w wykonaniu Grupy Rafała Kmity. · fot. www.teatrkomedii.pl


Postaci, sytuacje i klimaty rozbawią Was do łez. Ozdobą spektaklu są świetnie napisane teksty satyryczne oraz piosenki, swobodnie przechodzące od szalonego śmiechu do delikatnego liryzmu.

"Jeszcze nie pora nam spać" na scenie Teatru Komedii Kuby Abrahamowicza zagości 29 marca o godzinie 17.00. Bilety na spektakl można kupić na stronie www.teatrkomedii.pl.

Rafał Kmita - autor tekstów i reżyser. Studiował prawo, filmoznawstwo i socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. W roku 1989 założył pierwsze prywatne pismo satyryczne Jorik. Cztery lata później założył Quasi Kabaret Rafała Kmity, przemianowany w roku 1997 na Grupę Rafała Kmity. Do dziś tworzy dla niej programy kabaretowe i spektakle teatralne, jako scenarzysta, tekściarz, dramaturg i reżyser. W 1996 roku otrzymał Nagrodę Programu III Polskiego Radia im. Jonasza Kofty za działalność w dziedzinie kabaretu.

BM / bielsko.info, źródło: Teatr Komedii Kuby Abrahamowicza

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.