bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 10 lutego 2015
  • 22 marca 2015
  • wyświetleń: 1334

Tomasz Kot w Teatrze Komedii

Za nami:

"Jak zostać Sex Guru" to przezabawna sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera, wielki przebój West Endu. W roli tytułowej - jeden z najsłynniejszych i najlepszych polskich aktorów - Tomasz Kot.

Tomasz Kot
Tomasz Kot wystąpi w roli tytułowej w sztuce "Jak zostać Sex Guru". · fot. www.teatrkomedii.pl


Spektakl pt. "Jak zostać Sex Guru" będzie można zobaczyć w Tatrze Komedii Kuby Abrahamowicza w niedzielę, 22 marca o godzinie 17.00. Tomasz Kot zaskoczy Was tym, ile wie o Waszym seksie! Humor i śmiech pozwolą Wam pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze.

Tomasz Kot - znakomity polski aktor filmowy i teatralny. Marzył o karierze malarza artysty, przez rok uczył się w seminarium duchownym. Aktorstwem zainteresował się w liceum i chociaż maturę zdał za drugiem podejściem, bez problemu dostał się do krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Po ukończeniu szkoły w roku 2001 związał się z Teatrem BAGATELA w Krakowie. Wielokrotnie nagradzany na przeglądach i festiwalach teatralnych.

Na dużym ekranie debiutował w filmie "Skazany na bluesa" (2005) Jana Kidawy-Błońskiego. Kiedy reżyser poszukiwał aktora do roli Ryszarda Riedla, Tomasz Kot grał właśnie w Warszawie Hamleta w wyjazdowym spektaklu Teatru z Legnicy. Tomasz Kot wcielił się w postać wokalisty i lidera zespołu Dżem. Przygotowując się do roli, mieszkał przez krótki czas w mieszkaniu Riedla w Tychach, przesłuchując płyty z utworami zespołu. W ostatnim czasie widzowie podziwiają go za znakomitą rolę profesora Zbigniewa Religi w filmie "Bogowie", który obejrzało już ponad milion widzów.

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.