Rozrywka

  • 24 stycznia 2015
  • 10 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 3648

Koncert Domowych Melodii w Galerii

Za nami:

W piątek 10 kwietnia, w dużej sali Galerii Bielskiej BWA utwory ze swojej najnowszej płyty, wydanej w grudniu 2014 roku, zaprezentuje formacja Domowe Melodie - zespół, który już w momencie debiutu w 2012 roku zyskał miano fenomenu i objawienia polskiej sceny muzycznej.

Domowe Melodie


Wydarzenie odbędzie się w piątek, 10 kwietnia o godzinie 19.00 w Galerii Bielskiej BWA. Bilety można nabyć w cenie 40 zł, a w dniu koncertu - 45 zł w Klubokawiarni Aquarium.

Zamieniając mieszkanie w studio nagrań, bez wsparcia wytwórni oraz jakichkolwiek promotorów, w czerwcu 2012 roku grupa Domowe Melodie wydała swój debiutancki album. W parze szły niezapomniane koncerty: w Męskim Graniu, na festiwalu Open’er, podczas trasy w Islandii, a także w Lizbonie. Piosenka zespołu pt. „Grażka” zadebiutowała na drugim miejscu legendarnej Listy Przebojów Trójki, tydzień później plasując się już na pierwszym miejscu.
Autorka muzyki i tekstów Justyna „Jucho” Chowaniak razem ze Staszkiem Czyżewskim i Kubą Dykiertem stanowią swoistą mieszankę wybuchową charyzmy, poczucia humoru i dziecięcej wręcz wrażliwości. 17 grudnia 2014 roku po ponad półrocznej przerwie, zespół wydaje swoją drugą, tym razem podwójną płytę, na której znajdują się 22 nowe piosenki. W lutym 2015 Domowe Melodie oficjalnie rozpoczynają długo wyczekiwaną trasę koncertową po Polsce.


Organizatorami koncertu są: Stowarzyszenie Kulturalne „Sonata”, Galeria Bielska BWA, Fundacja Kultury „Kalejdoskop” i Klubokawiarnia Aquarium.

BM / bielsko.info

źródło: Galeria Bielska BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj