bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 22 grudnia 2014
  • 11 stycznia 2015
  • wyświetleń: 5276

Tomasz Kot na otwarcie teatru

Za nami:

11 stycznia w Galerii Sfera rusza nowy projekt kulturalny - Teatr Komedii Kuby Abrahamowicza. Aktor i reżyser, który przez długie lata bawił i zachwycał publiczność, występując na deskach Teatru Polskiego, postanowił spełnić swoje marzenie i stworzyć własną scenę. Otwiera ją hucznie pikantnym, dowcipnym spektaklem "Jak zostać sex guru" z Tomaszem Kotem w roli głównej.

UWAGA: Wszystkie bilety na spektakl Tomasza Kota wyprzedane!


W pierwszym kwartale działalności Teatru Komedii Kuby Abrahamowicza będzie można zobaczyć m.in. Tomasza Kota w "Jak zostać sex guru", Grażynę Bułkę w "Poczekalni" czy Grupę Rafała Kmity. Dwa pierwsze spektakle odbędą się 11 i 18 stycznia.

tomasz kot
Tomasz Kot w spektaklu "Jak zostać sex guru"


Teatr Komedii Kuby Abrahamowicza z założenia ma stanowić przyjemną odskocznię od codzienności: bawić, relaksować, ale i prowokować do zastanowienia się nad swoim życiem. W repertuarze znajdą się zatem farsy, komedie i spektakle kabaretowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Obok tradycyjnych form teatralnych nie zabraknie też tańca i muzyki.Pierwszy spektakl "Jak zostać sex guru" odbędzie się 11 stycznia o godzinie 18.00. Bilety można kupić on-line na stronie Teatru. Więcej na www.teatrkomedii.pl.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.