bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 6 sierpnia 2014
  • 10 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 4463

Debiutancka płyta Tomasza Madzi

Półfinalista programu Must Be The Music - Tomasz Madzia - wydał swoją debiutancką płytę pt. "Dreamer". 19-letni gitarzysta z Jasienicy sam zaaranżował, zagrał, zmiksował i wyprodukował płytę.

Reklama

- Inspirację do nagrania płyty wziąłem z życia, tytuł mówi sam za siebie - marzyciel. Jestem marzycielem, lubię spełniać swoje najskrytsze marzenia, bywa, że się udaje,a czasem nie - zależy od szczęścia. Grunt to iść do przodu i nie robić kroków w tył - mówi Tomasz Madzia.

tomasz madzia
Zdjęcie z sesji zdjęciowej do okładki płyty · fot. archiwum prywatne


Płyta powstawała przez pół roku w domowym studio utalentowanego gitarzysty. Na krążku znajduje się 14 utworów. Album zawiera zarówno dynamiczne, mocne kawałki, jak i spokojne ballady. Przede wszystkim nie brakuje gitarowego grania.

Debiutancki album Tomasza Madzi można kupić za pośrednictwem strony internetowej www.tomaszmadzia.8merch.com. Zachęcamy również do obejrzenia wywiadu z gitarzystą, zrealizowanego przez telewizję bielsko.tv w ubiegłym roku.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.