bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 5 sierpnia 2014
  • 16 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 2853

Wystawa pełna emocji i piękna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Za nami:

Od 5 sierpnia przez dwa tygodnie w Galerii Sfera można obejrzeć wystawę prac trzech artystów: Dalii Justyny Adamczyk, Leszka Żurowskiego oraz Tomasza Możdżenia. To okazja do spotkania ze sztuką starającą się uchwycić uczucia, emocje i przemijające piękno.

Reklama

wystawa w sferze
Od 5 do 19 sierpnia w Galerii Sfera można podziwiać wystawę


Na wystawie zaprezentowane są wybrane zdjęcia, rzeźby oraz obrazy doświadczonych i kreatywnych artystów. Dalia Justyna Adamczyk z malarstwem związana jest już 17 lat. Znakiem rozpoznawczym laureatki wielu konkursów jest łączenie różnych technik malarskich (akwarela, tempera, olej) oraz oryginalne sposoby zdobienia dzieł. W Galerii Sfera zaprezentuje kilka prac ze swojej malarskiej kolekcji uczuć.

Zainteresowania Leszka Żurowskiego oscylują natomiast wokół „przemijającego piękna”, tematu, który od pokoleń fascynuje artystów z całego świata. Tomasza Możdżenia znają z pewnością wszyscy bywalcy galerii Związku Polskich Artystów Fotografików oraz fani zespołu Akurat, z którym współpracuje od lat.

Wystawę można obejrzeć na parterze Galerii I do 19 sierpnia.

BM / bielsko.info

źródło: Galeria Sfera

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj