bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 31 lipca 2014
  • wyświetleń: 1863

Zostań twarzą Galerii Sfera!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

1 sierpnia rusza III edycja konkursu „Z fejsa na billboard”. Uczestnicy mają szansę zostać twarzą kampanii reklamowej największej galerii na Podbeskidziu. Półfinaliści wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Czekają na nich również cenne nagrody.

Formularz zgłoszeniowy - konkurs Z fejsa na billboard
Regulamin konkursu Z fejsa na billboard

Do 31 sierpnia można wysyłać swoje zgłoszenia wraz ze zdjęciami. Osoba wybrana przez jury zostanie twarzą jednej z kampanii reklamowych Galerii Sfera. To nie tylko wspaniała przygoda, ale także możliwość zaistnienia w świecie modelingu. Półfinalistom sesję zdjęciową wykona znany fotograf Piotr Domagała. Oprócz profesjonalnego portfolio, do zdobycia są również cenne nagrody rzeczowe.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełniony i podpisany dokument aplikacyjny - zeskanowany lub sfotografowany, przesłać mailem wraz z trzema zdjęcia (zbliżenie twarzy, cała sylwetka, kadr amerykański - sylwetka sfotografowana od kolan) na adres: fb@sfera.com.pl lub osobiście dostarczyć do Punktu INFO w Galerii Sfera.

W przypadku, gdy osoba chętna do udziału w akcji ma mniej niż 18 lat, musi dostarczyć pisemną zgodę prawnego opiekuna. Nadesłane zdjęcia opublikowane zostaną na blogu konkursowym.


W dniach 1-3 września odbędą się obrady jury, podczas których zostaną wyłonieni trzej finaliści. Każdego z nich organizatorzy zaproszą na profesjonalną sesję fotograficzną. Następnie zostanie wybrany zwycięzca, który będzie twarzą kampanii reklamowej Galerii Sfera. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas pokazów mody kolekcji jesiennych i zimowych 13 września w Galerii Sfera.

zfejsanabillboard

BM / bielsko.info
źródło: Galeria Sfera

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj