bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 23 czerwca 2014
  • 25 października 2014
  • wyświetleń: 3334

Spektakl "Intryga" w BCK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

25 października (sobota) w Bielskim Centrum Kultury będzie można zobaczyć spektakl pt. "Intryga" z udziałem Joanny Koroniewskiej, Beaty Ścibakówny, Szymona Bobrowskiego, Tomasza Stockingera i Zbigniewa Zamachowskiego.

Bogaty biznesmen stojący na progu bankructwa postanawia sfingować własną śmierć, zgarnąć pieniądze z polisy i zacząć nowe życie. Kto może wystawić fałszywy akt zgonu? Lekarz, który ma romans z żoną biznesmena. W zamian rekin finansjery obiecuje usunąć się w cień, a pan doktor będzie miał wolną drogę do poślubienia "wdowy". Żeby plan się powiódł, trzeba przygotować misterną intrygę…

spektakl intryga


Niestety nic nie jest takie, jakie na początku się wydaje. Nic nie idzie tak, jak powinno, kolejne postacie wprowadzają coraz to nowe zwroty akcji. Tajemnice, podejrzliwość, egoizm, hipokryzja, obłuda, ambicje, złość, zemsta i cynizm - wszystko to miesza się ze sobą, prowadząc do nieoczekiwanego zakończenia.

Początek spektaklu o godzinie 18.00.

Bilety: 80 zł (normalny) i 40 zł (ulgowy - emeryci, renciści).

lik / bielsko.info
źródło: www.bck.bielsko.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj