bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 18 czerwca 2014
  • 23 czerwca 2014
  • wyświetleń: 1843

Spektakl Calineczka w Banialuce

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Banialuka" podaj

Za nami:

Teatr Banialuka zaprasza na spektakl Calineczka Marty Guśniowskiej w reżyserii Witolda Mazurkiewicza.

"Calineczka" to niezwykle atrakcyjne wizualnie widowisko muzyczne opowiadające przygody dziewczynki o niewielkich rozmiarach lecz wielkim sercu.

Maleńka bohaterka wyrusza w świat by odkrywać jego piękno, ale także kryjące się w nim zagrożenia. Wędrując przez rozmaite krainy napotyka na miejsca przytulne i słoneczne, ale także mroczne i niesympatyczne. Spotyka istoty przyjazne jak i takie, które chcą ją wykorzystać.

Losy Calineczki układają się w opowieść o poszukiwaniu przyjaźni i miłości, o potrzebie niesienia pomocy potrzebującym, wzajemnym szacunku, wrażliwości na cierpienie innych, dobroci.

Calineczka
Kadr ze spektaklu "Calineczka" · fot. Teatr Lalek Banialuka


Wykreowana na scenie Banialuki baśniowa kraina odkrywa przed małymi widzami zachwycającą i zaskakującą magię teatru. Pomysłowa scenografia sprawia, że dzieci z zapartym tchem śledzą kolejne transformacje olbrzymiej wielobarwnej formy, która na ich oczach przekształca się w kwiat, żabę, pająka oraz inne postaci z opowieści Andersena.

Muzyczny charakter widowiska, melodyjne piosenki i wartka akcja sprawiają, że przedstawienie, mimo iż momentami niepokojące, nawet przez chwilę nie przestaje czarować.

Spektakl można zobaczyć 22 czerwca o godzinie 11.00 i 23 czerwca o godzinie 10.00. Przedstawienie dla dzieci od 3 lat.

Bilety w cenie: 15 zł (dzieci ), 20 zł (dorośli ), 13 zł (bilet grupowy) do nabycia w kasie teatru.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Banialuka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Banialuka" podaj