bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 18 marca 2014
  • 30 marca 2014
  • wyświetleń: 1879

Indios Bravos w RudeBoy Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

30 marca (niedziela) w RudeBoy Club wystąpi zespół Indios Bravos. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej nową płytę JATATA.

Indios Bravos powstał w 1997r. jako projekt dwóch Piotrów- Banacha, założyciela i w tamtym okresie gitarzystę zespołu Hey oraz „Gutka” Gutkowskiego zaangażowanego we współpracę z m.in. Paktofoniką i AbraDabem (Kaliber44).

Muzyka Indios Bravos to mieszanka reggae, rocka i bluesa. Mocną stroną utworów są teksty, niosące pozytywne, filozoficzne przesłanie.

Zespół koncertuje od 2003r. i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów rocznie, przy wypełnionych salach. Zagrali na wielu dużych festiwalach, takich jak: Heineken Open’er Festival, Jarocin, Coke, Przystanek Woodstock. Na tym ostatnim wystąpili dwukrotnie, odbierając w 2007r. z rąk Jurka Owsiaka nagrodę Złotego Bączka, przyznawaną przez publiczność, za najlepszy występ festiwalu.

RudeBoy Club


Obecnie zespół gra w składzie: Piotr Banach - gitara, Piotr Gutkowski (Gutek) - śpiew, Krzysztof Sak - gitara, Rysiek Łabul - gitara basowa, Lech Grochala - instrumenty perkusyjne (od września 2007).

Bilety: 30 zł (w przedsprzedaży) i 35 zł (w dniu koncertu). Początek koncertu o godzinie 19.00.

Bilety są dostępne w przedsprzedaży:
- w punktach stacjonarnych:RUDEBOY CLUB, (czw-sob) w godz. 18.00-24.00, Info punkt C.H. SARNI STOK, BB w godz. 9.00-21.00, sieć videotek VIDEOWORLD (10.00-22.00), Salon Muzyczny ELPA, ul. 1-go Maja 19,BB, w godz. 10.00-17.00
- internetowa przedsprzedaż biletów: www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj