bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 27 lutego 2014
  • 1 marca 2014
  • wyświetleń: 7737

Magda Gessler znów o Bielsku

Znana restauratorka miło wspomina swoje ostatnie dwie wizyty w stolicy Podbeskidzia, związane z realizacją kolejnego odcinka "Kuchennych Rewolucji".

Reklama

Kilka tygodni temu Magda Gessler na łamach Newsweeka wychwalała jedną z bielskich restauracji, zaliczając ją do grona najlepszych w Europie. Znana restauratorka nie mogła się również nadziwić asortymentem i jakością włoskich produktów w bielskich sklepach.

magda gessler
Magda Gessler upodobała sobie nasze miasto


Tym razem gwiazda TVN-u w swoim felietonie komplementuje hotel Sahara. - Lubię miejsca oddalone od dużych szlaków komunikacyjnych, centrów handlowych i skupisk ludzkich i zależy mi, by odpoczynek po pracy przypominał trochę pobyt na spokojnej wsi. Okazało się, że w hotelu o zupełnie egzotycznej nazwie Sahara odnalazłam nie tylko wytchnienie, lecz także ogromne pokłady ciepła i życzliwości - w najnowszym wydaniu Newsweeka pisze Magda Gessler.

Prowadząca "Kuchenne Rewolucje" wychwala również posiłki, które spożywała w hotelu Sahara. - Mało pustynna Sahara okazała się oazą spokoju i kulinarnym strzałem w dziesiątkę - kończy Magda Gessler.

ab / bielsko.info

źródło: Newsweek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.