bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 25 maja 2011
  • 5 czerwca 2011
  • wyświetleń: 5727

Dni Bielska-Białej

Za nami:

Pierwszy weekend czerwca zapowiada się w Bielsku-Białej wyjątkowo atrakcyjnie. W dniach 3-5 czerwca odbędą się bowiem Dni Bielska-Białej.

Reklama

Maleńczuk
Jedną z większych gwiazd tegorocznych Dni Bielska-Białej będzie Maciej Maleńczuk


cezary pazura
W niedzielę 5 czerwca świętować będziemy jubileusz 25-lecia Cezarego Pazury


Wielkie świętowanie zaczynamy w piątek 3 czerwca koncertem galowym, podczas którego wystąpią min. Trubadurzy, Izabela Trojanowska, Janusz Laskowski i Bogusław Mec. Koncert zakończy pokaz sztucznych ogni. Wszystko to odbędzie się na Placu Ratuszowym od godz. 19.00.

W sobotę 4 czerwca na Placu Akademii Techniczno-Humanistycznej posłuchamy Macieja Maleńczuka i zespół Raz, Dwa, Trzy. Początek koncertów zaplanowano na godz. 18.00. Bilety kosztują 20 zł.

W niedzielę 5 czerwca będziemy świętować jubileusz 25-lecia Cezarego Pazury. W imprezie, która rozpocznie się o godz. 17.00 wystąpi Olaf Lubaszenko, Jerzy Kryszak, Piotr Bałtroczyk, kabaret Ani Mru Mru, Paweł Małaszyński oraz kabaret Łowcy.B. Bilety na jubileusz kosztują 20 zł. Impreza podobnie jak sobotnie koncerty odbędzie się na na Placu Akademii Techniczno-Humanistycznej.

Imprezami towarzyszącymi tegorocznym Dniom Bielska-Białej jest 9. Objazdowy Festiwal Filmowy "Watch Does" w Galerii Bielskiej BWA oraz zakończenie ogólnopolskiej kampanii Pola Nadziei 2011. Seanse w ramach festiwalu Watch Does odbywać się będą od 27 do 29 maja, w godz. 16.00-22.00. Oficjalne zakończenie kampanii Pola Nadziei 2011 zaplanowano na 3 czerwca.

ups / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.