bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 3 lutego 2014
  • 20 lutego 2014
  • wyświetleń: 2328

Kobranocka w RudeBoy Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

Kolejna legendarna grupa wystąpi z koncertem w Bielsku. Na koncert Kobranocki zaprasza 20 lutego RudeBoy Club.

Kobranocka występuje na scenie od ponad 27 lat. Początkowo zespół nazywał się „Latający Pisuar”. Cechą charakterystyczną tekstów Kobranocki (pisanych zwykle przez Andrzeja Michorzewskiego - psychiatrę z zawodu) jest ich abstrakcyjna metaforyka.

Zespół zagrał ogromną ilość koncertów w kraju i za granicą. Wystąpił jako support przed Guns N'Roses, Scorpions i Die Toten Hosen.

Kapela współpracowała z wieloma wybitnymi artystami takimi jak między innymi Kayah, Ewelina Flinta, Martyna Jakubowicz, Kasia Nosowska, Edyta Bartosiewicz, Bogdan Hołownia, Grzegorz Ciechowski.

kobranocka


Piosenki grane na koncertach to przekrój twórczości zespołu. To solidnie i energetycznie zagrany punk'n'roll z przebojami takimi jak "List z Pola Boju", "Ela Czemu Się Nie Wcielasz", "Nikomu Nie Wolno Się Z Tego Śmiać", "Hipisówka", "Kocham Cię Jak Irlandię" i wiele innych.

Ostatni album "Spox!" promują single "Intymne życie mrówek" oraz "Niech toczy się rebelia!".

Skład zespołu: Andrzej "Kobra" Kraiński (wokal, gitara), Jacek, "Szybki Kazik" Bryndal (bas, wokal), Jacek Moczadło (gitara), Piotr "Vysol" Wysocki (perkusja).

Bilety: 25 zł (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu koncertu).

Początek koncertu o 20.00.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj