bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 25 listopada 2013
  • 21 grudnia 2013
  • wyświetleń: 1222

Koncert zespołu Redakcja

Za nami:

21 grudnia (sobota) "Rock Galeria & Łubu Dubu" zaprasza na koncert zespołu Redakcja.

zespół redakcja
Redakcja zagra w Bielsku 21 grudnia


Redakcję założył gitarzysta i tekściarz Darek Dusza, legendarna postać polskiej muzyki punkowej i niezależnej. Artysta znany m.in. z takich formacji jak Śmierć Kliniczna, Absurd czy DiM, od lat współpracuje również z Irkiem Dudkiem. Jest autorem takich piosenek Shakin` Dudi jak "Au sza la la la" czy "Och, Ziuta", pisał również teksty dla zespołu Dżem ("Malowany ptak", "Zapal świeczkę").

Do współpracy zaprosił wokalistę Adama Antosiewicza (ex- El Seccatore, Trzy Kluski Śląskie), Bartka Stuchlika (Shakin` Dudi) i Łukasza Walczaka. W kwietniu 2011 roku ukazał się debiutancki album zespołu "Horrroskop" (Jimmy Jazz Records). Płyta została dobrze przyjęta m.in. przez recenzentów "Newsweeka", "Teraz rocka" i wielu innych mediów.

Muzyka Redakcji to żywiołowa mieszanka punk rocka, rock`n`rolla i garażowych brzmień z lat sześćdziesiątych. W repertuarze koncertowym zespołu znalazły się też legendarne utwory Śmierci Klinicznej i Absurdu. Żywiołowe, energetyczne koncerty to najmocniejsza strona zespołu.

Początek koncertu o 21.00. Wstęp wolny (Rock Galeria & Łubu Dubu
ul. Staszica 7).

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.