Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 14 października 2013
  • 3 listopada 2013
  • wyświetleń: 1191

Koncert "Yaniny" Iwańskiego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Bazyliszek" podaj

Za nami:

3 listopada (niedziela) Pub Bazyliszek zaprasza na koncert Janusza Iwańskiego "The Beatles Acustic plus".

Pub Bazyliszek


Janusz Yanina Iwański jest gitarzysta, wokalista, kompozytorem, producentem i autorem tekstów. Współpracował z zespołem MAANAM. Znany jest także z duetu SOYKA YANINA, z którym koncertował przez wiele lat w Polsce i zagranicą, nagrywając takie przeboje jak "Tolerancja" czy "Cud niepamięci".

Jego dyskografia obejmuje około 40 płyt nagranych z różnymi artystami, a wytrawni fani jazzu z pewnością kojarzyć go będą ze współpracy z takimi gwiazdami światowego formatu jak Tomasz Stańko, czy Bob Steward, a także jako współzałożyciela legendarnej jazzrockowej formacji "TIE BREAK".

Podczas koncertu Yanina Iwański wystąpi z Darkiem Bafeltowskim (gitara, śpiew), muzykiem znanym ze współpracy m.in. z Martyną Jakubowicz, Januszem Radkiem czy Justyną Steczkowską oraz Przemkiem Pacan (perkusja, śpiew), który współpracował m.in. z Urszulą Dudziak, Miką Urbaniak, Smolikiem czy Kasią Kowalską.

Początek o godz. 20.00.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Pub Bazyliszek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Bazyliszek" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.