bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 17 września 2013
  • 22 września 2013
  • wyświetleń: 2014

Casting do "Być jak Jim Morrison"

Za nami:

22 września (niedziela) w Bielskiej Piwnicy Artystycznej im.M.Koterbskiej odbędzie się casting do spektaklu pt. "Być jak Jim Morrison".

casting, paris


Jest to propozycja Studia Aktorów Paris-Paris skierowana do młodzieży w wieku 14-20 lat.

Osoby zakwalifikowane do tego projektu wezmą udział w zajęciach warsztatowych (aktorskich i wokalnych), w koncertach Bielskiej Piwnicy Artystycznej oraz w przygotowaniach do samego spektaklu.

Zakwalifikowane osoby wezmą udział w cotygodniowych (sobotnich) zajęciach indywidualnych i grupowych. Osoby, które mieszkają w samym Rynku lub jego okolicach (ul.Orkana, Cieszyńska, Sobieskiego, Celna, P.Skargi) oraz ci, których nie stać na pokrycie kosztów proponowanych zajęć będą mieć zapewniony udział bezpłatny we wszystkich spotkaniach, próbach, koncertach. Muszą jednak pojawić się na castingu i zostać zakwalifikowani.

Dla najzdolniejszych i chętnych na wyjazdy do Warszawy przygotowana jest bogata oferta castingowa dotycząca udziału w serialach, filmach fabularnych, reklamowych oraz programach telewizyjnych. Studio Paris-Paris od lat z powodzeniem promuje młodych aktorów z Podbeskidzia, przygotowując ich do udziału w różnego rodzaju przesłuchaniach, zdjęciach próbnych, castingach i konkursach, dzięki czemu możemy oglądać młodych bielszczan w takich produkcjach, jak "Rodzinka.pl", czy "Na dobre i na złe" oraz poszczycić się laureatami z Bielska-Białej, którzy zdobywają nagrody na konkursach artystycznych(wokalnych, aktorskich, recytatorskich).

Również osoby, które wybierają się na studia aktorskie mogą liczyć na wsparcie (23 osoby ze Studia Paris-Paris z powodzeniem zdało na wyższe uczelnie teatralne i wokalne).

Początek castingu o godz.12.00. Zapisy i informacje pod nr telefonu 883904506 oraz 698252879.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.