bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 10 września 2013
  • 21 września 2013
  • wyświetleń: 2313

Casting aktorski dla dzieci

Za nami:

Bielska Piwnica Artystyczna oraz Studio Aktorów Paris-Paris zapraszają dzieci w wieku 6 -13 lat na casting do projektu pt."Dzieci śpiewają piosenkę aktorską".

piwnica artystyczna


piwnica artystyczna
Zeszłoroczni uczestnicy warsztatów wzięli udział w kilkunastu spektaklach


piwnica artystyczna
21 września odbędzie się pierwszy etap castingu


21 września o godz.12.00 w Bielskiej Piwnicy Artystycznej im. M. Koterbskiej odbędzie się pierwszy etap castingu.

Celem projektu "Dzieci śpiewają piosenkę aktorską" jest popularyzacja wśród najmłodszych klasyki piosenki, możliwość udziału w warsztatach wokalno-aktorskich oraz w koncertach Bielskiej Piwnicy Artystycznej im.M.Koterbskiej.

Zakwalifikowane dzieci wezmą udział w cotygodniowych (sobotnich)
zajęciach indywidualnych i grupowych.

Osoby, które mieszkają w samym Rynku lub jego okolicach (ul.Orkana, Cieszyńska, Sobieskiego, Celna, P.Skargi) oraz dzieci, których rodziców nie stać na pokrycie kosztów proponowanych zajęć będą mieć zapewniony udział bezpłatny we wszystkich spotkaniach, próbach, koncertach. Muszą jednak pojawić się na castingu i zostać zakwalifikowani.

Zapisy na casting oraz wszystkie informacje pod nr telefonu 883904506 oraz 698252879.

-----------------

Jest to druga edycja programu autorskiego dla dzieci realizowanego przez Studio Aktorów Paris-Paris. Zeszłoroczni uczestnicy warsztatów wzięli udział w kilkunastu spektaklach muzycznych oraz wspólnie z zawodowymi aktorami powołali do życia Bielską Piwnicę Artystyczną im.M.Koterbskiej.

Dla najzdolniejszych i chętnych na wyjazdy do Warszawy przygotowana jest bogata oferta castingowa dotycząca udziału w serialach, filmach fabularnych, reklamowych oraz programach telewizyjnych. Studio Paris-Paris od lat z powodzeniem promuje najmłodszych aktorów z Podbeskidzia, przygotowując ich do udziału w różnego rodzaju przesłuchaniach, zdjęciach próbnych, castingach i konkursach, dzięki czemu możemy oglądać młodych bielszczan w takich produkcjach, jak "Rodzinka.pl", czy "Na dobre i na złe" oraz poszczycić się laureatami z Bielska-Białej, którzy zdobywają nagrody na konkursach artystycznych (wokalnych, aktorskich, recytatorskich).

lik / bielsko.info, źródło: Studio Aktorów Paris-Paris

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.