bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 9 września 2013
  • 10 września 2013
  • wyświetleń: 1528

Warsztaty "Mamo, To Ja"

Za nami:

10 września (wtorek) odbędą się bezpłatne Warsztaty "Mamo, To Ja". Spotkania kierowane są do rodziców spodziewających się dziecka oraz rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat.

warsztaty


Warsztaty odbywają się w dwóch blokach tematycznych. Blok przedpołudniowy kierowany jest do rodziców z dziećmi w przedziale wiekowym 0-1 lat („Jestem Mamą”). Blok popołudniowy adresowany jest do rodziców spodziewających się dziecka („Moda na Brzuszek”).

Podczas spotkań w Bloku „Jestem Mamą” zaproszeni specjaliści podzielą się z uczestnikami wiedzą m.in. na temat diety dziecka, odporności, zdrowego i spokojnego snu dziecka, bliskości (ABC noszenia dziecka w chuście) czy pierwszej pomocy w stanach nagłych.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach Warsztatów w każdej z sal warsztatowych będą maty edukacyjne oraz punkty, w których będzie można przewinąć maluszka.

Podczas spotkań w Bloku „Moda na Brzuszek” poruszane będą zagadnienia związane m.in. z nowoczesną pielęgnacją skóry noworodka oraz stymulacją jego rozwoju, bezpieczeństwem dziecka w czasie podróży, karmieniem piersią i rozszerzaniem diety dziecka, zdrowym i spokojnym snem dziecka.

W trakcie Warsztatów nie zabraknie praktyki, wymiany doświadczeń, gwarantowanych upominków dla wszystkich, nagród i miłej atmosfery. Do wygrania m.in. foteliki samochodowe, pieluszki Pampers, akcesoria i kosmetyki dla mam i dzieci.

Warsztaty odbędą się w hotelu Qubus (ul. Mostowa 2, Bielsko-Biała).

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona - zapisy na stronie warsztaty.mamotoja.pl

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.