bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 1 września 2013
  • 8 września 2013
  • wyświetleń: 2040

Kosmiczne MiniGemini z Zakrętką

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

7 i 8 września od 13.00 do 18.00, Gemini Park oraz bielska Zakrętka - Centrum Edukacji i Warsztatów Niebanalnych, zapraszają dzieci do wspólnej nauki i zabawy.

minigemini


W czasie Kosmicznego MiniGemini dzieciaki oddadzą się zabawom i eksperymentom chemicznym, przyrodniczym, fizycznym, matematycznym, poznając zagadkę wielkiego wybuchu, zasady optyki i tajemnice gwiaździstego nieba, sygnały z kosmosu i naukę szyfrowania, fakty o życiu na naszej planecie i ciekawostki przyrodnicze.

Wypróbują także ekscytujące techniki szybkiego i skutecznego zapamiętywania w oparciu o mapę Wszechświata, co może się okazać przydatną umiejętnością w czasie zajęć w przedszkolu czy szkole.

Dzieci będą bawić się, budując statki kosmiczne i makiety Układu Słonecznego oraz biorąc udział w wyścigach pojazdów kosmicznych. Na odważnych mądralińskich czekają konkursy z nagrodami ufundowane przez salony Bartek i Wójcik.

------------------

Zakrętka - Centrum Edukacji i Warsztatów Niebanalnych to Spółdzielnia Socjalna powstała pod patronatem Mobilnego Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości w Bielsku-Białej, prowadzonego przez Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne „Teatr Grodzki”.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj