Rozrywka

  • 1 sierpnia 2013
  • 4 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 2849

Letnie MiniGemini z Zakrętką

Za nami:

W najbliższy weekend, 3 i 4 sierpnia od 13.00 do 18.00, Gemini Park oraz bielska Zakrętka - Centrum Edukacji i Warsztatów Niebanalnych, zapraszają dzieci do wspólnej zabawy.

minigemini


Dzieci, przebrane w czarodziejskie szaty, "obudzą swój rozum" za pomocą ciekawych ćwiczeń edukacyjnych i zabawią się w "cudo-twórcę", tworząc niezwykłe dzieła sztuki użytkowej z wykorzystaniem różnych technik plastycznych i materiałów, jak wosk, farby, mydło, koraliki.

Zakrętka - Centrum Edukacji i Warsztatów Niebanalnych to Spółdzielnia Socjalna powstała pod patronatem Mobilnego Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości w Bielsku-Białej, prowadzonego przez Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne "Teatr Grodzki". Działa na bielskiej Hulance. W ramach Zakrętki prowadzone są twórcze zajęcia dla dzieci w wieku od 3-12 lat w cyklach OBUDŹ SWÓJ ROZUM (interaktywny system treningu mózgu-Biofeedback) i CUDO-TWÓRCY (warsztaty artystyczne), jak też sklep z nietypowymi artystycznymi wyrobami i sklep dla pasjonatów rękodzieła.

Zaczarowane MiniGemini z Zakrętką dla małych mieszkańców Bielska-Białej, szczególnie tych, którzy wakacje spędzają w mieście, będzie wspaniałym urozmaiceniem wakacji, a równocześnie okazją do twórczej zabawy, która raduje umysł i serce.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj