Rozrywka

  • 26 czerwca 2013
  • 30 czerwca 2013
  • wyświetleń: 5846

Aicha i Asteya w Gemini Park

Za nami:

30 czerwca, w pierwszą niedzielę wakacji, w Gemini Park wystąpi Aicha i Asteya. Wokalistki, znane dzięki udziałowi w programach "Bitwa na głosy" oraz "X-Factor", zaśpiewają około godz. 17.30 i 18.30.

aisha i asteya
Aicha i Asteya wystąpią w Bielsku 30 czerwca


Aicha i Asteya przyjaźnią się od lat, chociaż na poważnie śpiewają razem od niedawna. Obie cenią szczególnie Lauryn Hill i Arethe Franklin.

Zajmują się tworzeniem improwizacji wokalnych do muzyki housowej. Występują w duecie, solo oraz w towarzystwie innych muzyków, śpiewają covery i swoje utwory, znają atmosferę telewizyjnych show i nastrojowych klubów. W 2012 r. ukazała się debiutancka płyta Aishy, "Magija", na której wystąpiła gościnnie Asteya, również autorka kilku tekstów na krążku.

Asteya, czyli Joanna Dec, pochodzi z rodziny o tradycjach muzycznych - wspólnie z braćmi - tworzy zespół rockowy DEC. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach. Występuje też w rock operze "Krzyżacy", wspólnie między innymi z Piotrem Kukizem i Arturem Gadowskim.

Aicha, Joanna Słoniec, od lat pasjonuje się aktorstwem i śpiewem. Współpracuje z firmami eventowymi, dzięki czemu może wykorzystać swoje aktorskie i wokalne umiejętności. Tworzy gadżety dla psów, szusuje na crossie, uprawia windsurfing i jeździ na desce.

lik / bielsko.info

źródło: Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj