bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 19 maja 2013
  • 22 czerwca 2013
  • wyświetleń: 5176

Mech i Cochise w RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

22 czerwca RudeBoy Club zaprasza na koncert Mech i Cochise z Pawłem Małaszyńskim. Początek o godzinie 19.00.

paweł małaszyński, zespół
22 czerwca w RudeBoy Club zagra Cochise · fot. Taryll


Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. W jego skład wchodzą: Paweł Małaszyński (wokal), Wojtek Napora (gitara), Radek Jasiński (bas), Czarek Mielko (perkusja).

Muzyka jaką gra Cochise to połączenie rocka, metalu i grunge’u. Dorobek zespołu, poza debiutanckim demo „9″, obejmuje album „Still Alive” z 2010 r. oraz cover Danzig’a „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig - Dark side of the blues”. W połowie maja 2012 roku światło dzienne ujrzała druga pełnowymiarowa płyta Cochise „Back to Beginning”, której wydawcą jest Mystic Production.

Mech powstal w 1977 roku w Warszawie. Od 1981 roku działa w skladzie: Maciej Januszkon (gitara bass, gitara, śpiew), Janusz Lakomiec (gitara, śpiew), Robert Milewski (instrumenty klawiszowe, śpiew), Andrzej Dylewski (perkusja, instrummenty perkusyjne). W tym składzie zespół nagarł dwie legendarne plyty - Bluffmanie i Tasmanie.

Mech zagrał na największych festiwalach i wydarzeniach kulturalnych w kraju i ma w dorobku występy w takich miejscach jak Przystanek Woodstock, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie, METAL HAMMER FESTIVAL, oraz u boku takich gwiazd jak KORN, Black Label Society, SOULFLY, a także BLACK SABBATH-HEAVEN&HELL czy URIAH HEEP.

Zespół jest pomysłodawcą i gospodarzem corocznego festiwalu MECH-DAY Rock nad Bałtykiem w Kołobrzegu gdzie na zaproszenie MECH-u wystąpili min. CARRION, POGODNO, LIPALI, ACID DRINKERS, TSA, MACIEJ MALEŃCZUK, HEY, VOO VOO.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj