bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 13 maja 2013
  • wyświetleń: 1586

Bielska kapela liczy na głosy

Zespół All Alone z Bielska-Białej ma szansę wystąpić u boku takich kapel, jak Korn, Rammstein, czy Slayer. Każdy może pomóc bielskim muzykom zrealizować marzenie.

all alone
Bielska kapela liczy na głosy


All Alone dostał się do czołówki organizowanego przez Antyradio konkursu Antyfest. Zespół, który zbierze nawięcej głosów internautów, zagra na festiwalu Impact Fest.

- Głosować można codziennie. To dla nas duża szansa - mówi Łukasz Żurek, basista All Alone. Głosowanie odbywa się na stronie - www.antyradio.pl/AntyFest-2013-Glosowanie.

All Alone to zespół, który powstał końcem października 2009 roku w Bielsku-Białej. W jego skład wchodzi pięciu gości, zdeterminowanych do tworzenia muzyki w okolicach hard-rocka z połączeniem pustynnego klimatu.

W skład zespołu wchodzą: Rafał Mańdok - wokal, Marek Byrski - gitara, Radek Greń - gitara, Łukasz Żurek - bass, Maciek Skulski - perkusja.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.