bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 31 marca 2013
  • 26 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 2411

Miuosh w RudeBoy Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

26 kwietnia (piątek) w RudeBoy Club wystąpi Miuosh. Początek koncertu o 20.00.

RudeBoy Club


Miuosh zaczynał tworzyć w 2001 roku, a w 2004 roku został współwłaścicielem MaxFloStudio. W 2005 roku zadebiutował singlem "Ciężko lekko żyć" zrealizowanym wraz z grupą Projektor i gościnnym udziałem w utworze "Za szybcy się wściekli" grupy Pokahontaz. Rok później, wraz z Puqiem, jako Projektor, wydał album pt. "Miraż". W międzyczasie Miuosh wraz z Rahimem założyli wytwórnię MaxFloRec, którą wspólnie prowadzili przez następne 2 lata.

Solową karierę rozpoczął w 2007 roku płytą "Projekcje". W 2009 roku do sklepów trafił album "Fandango Gang", nagrany we współpracy z Bas Tajpanem, a w październiku jego solowy album - "Pogrzeb". W kwietniu 2011 roku nakładem Fandango Records został wydany kolejny solowy, trzeci już, album Miuosha pt. "Piąta strona świata".

Miuosh jest również pomysłodawcą, organizatorem i prowadzącym cyklu imprez pod nazwą "Wojna o Śląsk". Według czytelników portalu RapDuma.pl, Miuosh otrzymał tytuł Artysty roku 2012.

Bilety: 25 zł (w przedsprzedaży) i 30 zł (w dniu koncertu).

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj