bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 26 marca 2013
  • 12 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 3648

Koncert HEMP GRU w RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

12 kwietnia (piątek) RudeBoy Club zaprasza na koncert HEMP GRU. Koncert odbędzie się w ramach pożegnalnej trasy "Braterstwo" 2013.

hemp gru
12 kwietnia w RudeBoy Club wystąpi HEMP GRU


W połowie grudnia 2012 roku swoją premierę miała płyta Hemp Gru zatytułowana "Braterstwo". W założeniu zamykała ona tzw. "Trylogię JLB". Jej pojawienie się na rynku poprzedziło oświadczenie zespołu, które było sporym szokiem dla fanów. WDZ i BPP ogłosili w nim, że "Braterstwo" kończy działalność Hemp Gru. Zarówno Wilku, jak i Bilon nie wykluczyli współpracy w przyszłości, miałaby ona jednak koncentrować się wokół ich projektów solowych.

Dla Karrot to pierwszy duży projekt tak mocno związany ze sceną hip hop, dla fanów i zespołu to ostatnie ich koncerty. Hemp Gru chce w czasie jej trwania odwiedzić kilkadziesiąt miast w Polsce, jak również zagrać koncerty w USA, na Wyspach Brytyjskich i kilku krajach Europy Zachodniej. Przed nami więc jedno z największych wydarzeń w historii polskiego rapu.

Poczatek koncertu o 20.00. bilety: 25 zł (w przedsprzedaży) i 35 zł (w dniu koncertu).

lik / bielsko.info
źródło: RudeBoy Club

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj