bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 17 marca 2013
  • 21 marca 2013
  • wyświetleń: 2516

Koncert jazzowy w BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Za nami:

21 marca (czwartek) o godzinie 19.00 w Galerii Bielskiej BWA odbędzie się koncert jazzowy Agnieszki Kiepuszewskiej. Wokalistce towarzyszyć będzie Nicola Kołodziejczyk. Wstęp wolny.

agnieszka kiepuszewska


Podczas koncertu zaprezentowane zostaną utwory z najnowszej płyty Agi Kiepuszewskiej "Silence", nagranej w 2012 roku ze znakomitymi kompozytorami młodego pokolenia: Maciejem "Kocinem" Kocińskim, Nikolą Kołodziejczykiem oraz Kamilem Urbańskim.

Muzyka albumu jest wyrazem fascynacji różnymi stylistykami muzycznymi, jak np. piosenką poetycką czy też elektronicznymi eksperymentami i improwizacją. Autorką większości tekstów jest Aga Kiepuszewska.

To pierwszy koncert w cyklu organizowanym przez Fundację Kultury "Kalejdoskop" przy współpracy Galerii Bielskiej BWA. W warstwie muzycznej.

-------------

Agnieszka Kiepuszewska urodziła się w Słupsku. Obecnie mieszka w Katowicach. Droga jej muzycznych poszukiwań rozpoczęła się od studiowania dyrygentury chóralnej w Poznaniu oraz muzyki dawnej i kompozycji w Rzymie - obecnie artystka studiuje wokalistykę jazzową na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa w Akademii Muzycznej w Katowicach.

lik / bielsko.info
źródło: Galeria Bielska BWA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj