bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 13 marca 2013
  • wyświetleń: 3910

W Bielsku-Białej nakręcą teledysk

Artystka, która od 8 lat mieszka i tworzy w Bielsku-Białej, chce nakręcić teledysk do piosenki "Walcz O Szczęście". Tiga zaprasza do tego przedsięwzięcia wszystkich bielszczan.

tiga
Tiga tworzy w Bielsku-Białej od 8 lat


tiga


Tiga jest nową osobowością na rynku pop rock. W ubiegłym roku wydała swoją debiutancką płytę "Kiedy upadną anioły", a jej premiera miała miejsce w grudniu. Ponad 45 dni piosenka "Silna Ja" królowała na liście przebojów Radia Bielsko, gdzie nadal są stale emitowane utwory Tigi.

Klip ma być gotowy w ostatnich dniach kwietnia, a jego promocja będzie zakrojona na szeroką skalę, obejmie między innymi najlepsze muzyczne staje TV. Scenariusz teledysku przypomina krótkometrażowy film. Widz dowie się z niego skąd pomysł na okładkę płyty, w jeszcze bogatszy sposób zrozumie tekst piosenki, co artystka ma do powiedzenia.

- Tiga chce pokazać potencjał miasta Bielsko-Biała, udowodnić, że nie trzeba mieszkać w Warszawie żeby zrobić coś naprawdę ciekawego. Stąd też pomysł na pozyskanie jak największej ilości mieszkańców którzy wezmą udział w jednej ze scen teledysku - informuje menedżerka artystki.

Wszelkie szczegóły wydarzenia znajdują się na ogólnie dostępnych plakat, a przede wszystkim na stronie internetowej tigamusic.pl ]www.tigamusic.pl [/url]czy oficjalnym fanpageu artystki www.facebook.com/TIGAMUSIC.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.