Rozrywka

  • 5 marca 2013
  • 11 marca 2013
  • wyświetleń: 5107

Dzień Kobiet w Gemini Park

8 marca Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park w Bielsku-Białej świętowało Dzień Kobiet. Tego dnia w Gemini Park odbyły się niezwykłe warsztaty mody i urody pod hasłem "Wiosenne metamorfozy".

Pani Basia, utalentowana wizażystka z salonu Inglot, poprowadziła warsztaty z zakresu wiosennego makijażu, a doradca do spraw wizerunku Agata Zolich, współpracująca regularnie z Gemini Park - warsztaty „Modne kolory, który czynią Cię piękną” i „Bądź modna wiosną”.

W czasie spotkania odbyła się też prezentacja laureatki konkursu na profilu Gemini Park na Facebooku i jej wiosenna metamorfoza. Laureatka odwiedziła salon fryzjerski Claudio Contini, gdzie zyskała nową fryzurę, salon Reserved, by przymierzyć ubrania z nowej kolekcji, jak też salon Inglot. Całość wydarzenia i wiosenna przemiana laureatki zostały uwieczniony w czasie profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Dzień Kobiet w Gemini Park · fot. Gemini Park

lik, Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj