bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 22 lutego 2013
  • 27 lutego 2013
  • wyświetleń: 10387

"Harlem Shake" na Pigalu - wideo

Nasi koledzy po fachu z Regionalnej TV zorganizowali bielską edycję happeningu "Harlem Shake". Teledysk do utworu nagrywano na placu Chrobrego. Zobaczcie co z tego wyszło!

harlem shake bielsko
Harlem Shake na Pigalu · fot. ab / bielsko.info


"Harlem Shake" to nowy hit internetu, który mimo totalnej absurdalności ma rzesze fanów na całym świecie! Internauci dwoją się i troją w wykonywaniu teledysków do 30 sekundowego fragmentu utworu.

W pierwszych scenach każdego z filmików wszystko wydaje się być w porządku poza jedną osobą, która - zazwyczaj w masce czy kasku - tańczy do muzyki techno. Nikogo innego to nie rusza. Potem jest cięcie i w kolejnej scenie wszyscy szaleją, jakby impreza była w pełni i nikt jej nie kontrolował.

Harlem Shake na Pigalu · fot. ab / bielsko.info


Dziennikarze Regionalnej TV zorganizowali we wtorek 26 lutego plenerowe nagranie "Harlem Shake", w którym udział wzięło kilkadziesiąt młodych osób. Poniżej efekt końcowy. Podoba się wam?Zachęcamy również do obejrzenia bielskiego teledysku "Harlem Shake", który został zrealizowany w Dog's Bollock Pubie.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.