bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 15 lutego 2013
  • 23 lutego 2013
  • wyświetleń: 2788

Rockowe granie w Stolarni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Stolarnia" podaj

Za nami:

W sobotę 23 lutego w bielskim klubie Stolarnia wystąpi zespół Le Moor z Podkarpacia oraz bielski Lej Mi Pół i Walkower z Cieszyna.

Reklama

stolarnia


Grupa Le Moor gra na scenie już od 7 lat. Wielokrotnie supportowali m.in. Kult, Farben Lehre, Lao Che czy Akurat. Grają bardzo energetycznego rocka, który intryguje ciekawym zestawieniem brzmień gitar elektrycznych i sekcji dętej. Ich teksty nie traktują o rzeczach błahych, lecz ślą wartościowe treści.

Formacja z Podkarpacia przed kilkoma miesiącami zaistniała w ogólnopolskich mediach dzięki teledyskowi do utworu "Dam ci dychę".

Drugim zespołem, który zaprezentuje się w bielskiej Stolarni będzie Walkower. To trzyosobowa ekipa z Cieszyna, która porusza się w klimatach kalifornijskiego rocka. Co ważne, teksty ich piosenek napisane są w języku polskim.

Ostatnim zespołem, który zagra tego wieczoru będzie bielski tercet "Lej Mi Pół". Członkowie tej formacji sami nie potrafią przybliżyć gatunku czy stylu muzyki jaką prezentują, ale określają ją "punk-rockiem w garażu i metalem w cienkim cieście". Na koncie mają występy na jednej scenie z takimi zespołami jak Kabanos, TPN 25 czy Zacier. Niedawno zespół Lej Mi Pół wystąpił na warszawskim festiwalu Zacieralia, gdzie zaprezentowali się publiczności obok tak uznanych artystów jak Kazik Staszewski czy Kuba Sienkiewicz.

Początek koncertu o godz. 18.00. Bilety - 10 zł do nabycia tuż przed koncertem.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pub Stolarnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Stolarnia" podaj