Rozrywka

  • 15 lutego 2013
  • 17 lutego 2013
  • wyświetleń: 5082

Poszukiwania miłości z autobusu

Spotkałeś kogoś wyjątkowego w autobusie MZK? Jechaliście razem lub staliście na przystanku, lecz zabrakło odwagi żeby podjąć rozmowę? Nic straconego! Na facebooku powstał specjalny profil, na którym można odnaleźć wypatrzoną w podróży drugą połówkę.

screen
fot. Facebook


Profil cieszy się sporym zainteresowaniem internautów. W ciągu trzech tygodni stronę polubiło ponad pół tysiąca bielszczan, którzy ochoczo wysyłają swoje anonse na profil.

"Wysoki brunecie o niebieskich oczach, który podróżuje "szóstką" z przystanku obok LO Kopernika (w kierunku Lipnika) chciałabym abyś wiedział, że Twoje martensy i nowa fryzura sprawiły, iż moje uczucie do Ciebie bucha jasnym płomieniem o mocy tysiąca słońc (ale przecież nie powiem Ci tego wprost). Uśmiechnij się jeszcze kiedyś do mnie :)" - informuje bielszczanka.

"Pozdrawiam chłopaka, który dziś o godzinie 14.55 wszedł na przystanku Hotel Prezydent do 30 w kierunku osiedla Karpackiego. Miał na sobie niebieską kurtkę z czerwonymi zamkami i plecak. Ładny.. :)" - czytamy wpis innej internautki.

Na profilu są także wpisy zupełnie nie związane z damsko-męską tematyką. Jeden z internautów nie szczędzi słowa krytyki pod adresem kontrolerów biletów.

"Pozdrawiam kanarów, którzy sprawdzając mi bilet wypisali mandat za brak numeru legitymacji, zaznaczając, ze można to w siedzibie MZK anulować. Na pytanie po co wiec to wypisywać, odparł, ze musi wyrobić normę".

Profil "Spotted: MZK Bielsko-Biała" znajduje się pod adresem: https://www.facebook.com/SpottedMzkBielskoBiala.]http://www.facebook.com/SpottedMzkBielskoBiala[/url].

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.