bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 11 lutego 2013
  • 16 lutego 2013
  • wyświetleń: 2466

Koncert Piotr Bukartyk i Szałbydałci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

16 lutego w RudeBoy Club wystąpi Piotr Bukartyk z zespołem Szałbydałci. Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej "Kocham To Co Lubię 2013".

bukartyk


Jest to pierwsza zespołowa trasa Bukartyka. Na żywo będzie można usłyszeć utwory z albumu "Tak jest i już", materiał z poprzednich płyt oraz premierowe piosenki, które zawsze powstają z czwartku na piątek.

Piotr Bukartyk jest autorem, kompozytorem, artystą poruszający się na pograniczu wielu gatunków muzycznych, mieszający rocka, bluesa, folk oraz reggae z kabaretem i piosenką literacką.

Szerokiej publiczności znany od lat m.in. z piątkowych audycji w Trójce. Napisał przeszło 400 piosenek, niektóre z nich zostały okrzyknięte radiowymi hitami np. "Kobiety jak te kwiaty", "Niestety trzeba mieć ambicję", "Sznurek", czy "Piosenka z praniem w tle".

Piotr Bukartyk z zespołem regularnie pojawia się w line-upie Woodstocku. Jest twórcą piosenki "Z tylu Chmur", która stała się hymnem tego największego w Polsce Festiwalu.

Od września 2012 w nowym programie TVP 2 "Kocham To Co Lubię" Wojciecha Manna, można na stałe usłyszeć i zobaczyć Piotra Bukartyka z jego pełnym zespołowym składem - Szałbydałci, który całościowo odpowiada za oprawę muzyczną KTCL - Krzysztof Kawałko (gitara), Michał Przybyła (bas), Marek Błaszczyk (klawisze), Krystian Majderdrut (perkusja).

Początek koncertu o 19.00. Bilety: 25 zł (w przedsprzedaży) i 35 zł (w dniu koncertu).

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj