Rozrywka
- 5 stycznia 2024
- 15 stycznia 2024
- wyświetleń: 1608
Planszówki w Bibliotece
Za nami:
Klub Gier Planszowych "W to mi graj" zaprasza miłośników spotkań przy planszy w poniedziałek, 15 stycznia na Grany poniedziałek.
ZOBACZ TAKŻE
18 czerwcaUNPLUG FESTIWAL. Cztery dni literatury, muzyki i inspirujących spotkań w Książnicy Beskidzkiej
2 lipcaWlot na Spot. W lipcu aż pięć letnich wieczorów z muzyką pod gołym niebem. Mamy program!
20 czerwca"Lato z Radiem i Telewizją Polską". Doda, Michał Szpak i Maryla Rodowicz wystąpią w Bielsku-Białej
Gorący temat[ZDJĘCIA] Tak bawiło się Podbeskidzie! Tłumy na Juwenaliach 2026
Gorący temat[FOTO] Za nami Cavatina Guitar Festival. Plejada gwiazd na scenach i pełny sukces imprezy
[FOTO] Za nami Starobielski Piknik Historyczny 2026
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










