bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 5 lutego 2013
  • 9 lutego 2013
  • wyświetleń: 1542

Koncert "Yaniny" Iwańskiego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Bazyliszek" podaj

Za nami:

W sobotę 9 lutego Pub Bazyliszek zaprasza na koncert Janusza Iwańskiego "The Beatles Acustic plus".

bazyliszek


Janusz Yanina Iwański jest gitarzysta, wokalista, kompozytorem, producentem i autorem tekstów. Współpracował z zespołem MAANAM. Znany jest także z duetu SOYKA YANINA, z którym koncertował przez wiele lat w Polsce i zagranicą, nagrywając takie przeboje jak "Tolerancja" czy "Cud niepamięci".

Jego dyskografia obejmuje około 40 płyt nagranych z różnymi artystami, a wytrawni fani jazzu z pewnością kojarzyć go będą ze współpracy z takimi gwiazdami światowego formatu jak Tomasz Stańko, czy Bob Steward, a także jako współzałożyciela legendarnej jazzrockowej formacji "TIE BREAK".

Podczas koncertu Yanina Iwański wystąpi z Darkiem Bafeltowskim (gitara, śpiew), muzykiem znanym ze współpracy m.in. z Martyną Jakubowicz, Januszem Radkiem czy Justyną Steczkowską oraz Przemkiem Pacan (perkusja, śpiew), który współpracował m.in. z Urszulą Dudziak, Miką Urbaniak, Smolikiem czy Kasią Kowalską.

Początek o godz. 20.00. Bilety: 35 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu).

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pub Bazyliszek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Bazyliszek" podaj