Reklama

Rozrywka

  • 20 września 2023
  • wyświetleń: 664

"Śmieszna fotka psa i kotka". W konkursie można stworzyć mema ze swoim zwierzakiem

Dom kultury w starym Bielsku zaprasza do udziału w konkursie "Śmieszna fotka psa i kotka". W jego ramach będzie można także stworzyć mema.

W konkursie może wziąć udział każdy kto posiada zwierzaka. Należy wykonać jedną śmieszną fotografię psa, kota bądź innego zwierzaka domowego i zaopatrzyć ją w krótki, śmieszny tekst - stworzenie mema.

- Prosimy aby podczas robienia fotografii mieć na uwadze dobro zwierząt. Fotografie pozowane, z zauważalnym „przymuszaniem” zwierząt do zdjęcia, nie będą brane pod uwagę. Zależy nam na zdjęciach z życia codziennego, kiedy Wasze pupile zostaną przyłapane w śmiesznej sytuacji bądź pozie, którą przy okazji uda się uwiecznić na zdjęciu - informują organizatorzy.

Gotowe memy wraz z uzupełnioną kartą zgłoszenia należy przesłać mailem na starebielsko@mdk.bielsko.pl, a w tytule e-maila wpisać "ŚMIESZNA FOTKA PSA I KOTKA". Prace należy wysyłać do 30 września.

Regulamin oraz kartę zgłoszenia można znaleź tutaj.

"Śmieszna fotka psa i kotka". W konkursie można stworzyć mema ze swoim zwierzakiem
"Śmieszna fotka psa i kotka". W konkursie można stworzyć mema ze swoim zwierzakiem · fot. mp / bielsko.info

mp / bielsko.info

źródło: DK Stare Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.