bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 26 stycznia 2013
  • 17 marca 2013
  • wyświetleń: 1985

"Jezioro Łabędzie" w BCK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

W Bielskim Centrum Kultury zagości ponownie "Jezioro Łabędzie". 17 marca, w arcydziele sztuki baletowej Piotra Czajkowskiego, wystąpi Royal Russian Ballet.

"Jezioro Łabędzie", to nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką ponadczasowa historia miłosna - z muzyką o wpadającej w ucho melodyce, rozlewnej kantylenie, podkreślającej baśniowy klimat akcji - cieszy się ogromnym i wciąż nieprzemijającym powodzeniem wśród wielu pokoleń widzów.

Oryginalne kreacje zespołu, oparte na klasycznych tradycjach słynnej rosyjskiej szkoły baletowej, przysparzają mu ogromną ilość entuzjastów i wielbicieli. Zachwyca wirtuozeria tancerzy porywających młodzieńczą pasją, wspaniałą techniką, lekkością i precyzją wykonawczą.

Royal Russian Ballet, to powstały w Charkowie w 2007 roku zespół, złożony z artystów rosyjskich i ukraińskich, który szturmem zdobywa sceny baletowe całego świata oraz prestiżowe, międzynarodowe nagrody.

Początek o godzinie 17.00. Bilety w cenie 100 zł.

lik / bielsko.info, źródło: Bielskie Centrum Kultury

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj