bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 23 stycznia 2013
  • 13 lutego 2013
  • wyświetleń: 2574

Na ekranie o prawach zwierząt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Za nami:

Vege Inicjatywa zaprasza na projekcję pierwszego w Polsce pełnometrażowego filmu dokumentalnego o prawach zwierząt, "To tylko zwierzęta", która odbędzie się w Galerii Bielskiej BWA w Bielsku-Białej w środę 13 lutego o godz. 17.00.

bwa


W programie spotkanie z współtwórcą filmu, Łukaszem Musiałem, aktywistą działającym w Basta - Szczecińskiej Inicjatywie dla Zwierząt. Gościem Vege Inicjatywy będzie także dietetyczka promującą zdrowy styl odżywiania, Moniką Areczuk, prowadząca poradnictwo dietetyczne w Krakowie.

- Będzie można podyskutować, dowiedzieć się nie tylko jak i dlaczego powstał film, lecz również jakie akcje służące poprawie losu zwierząt są podejmowane w naszym kraju. Prócz tego będzie możliwym zadanie pytań odnośnie wegetariańskiej i wegańskiej diety naszej konsultantce. Na zakończenie odbędzie się także projekcja krótkiego filmu "Dostrzeż zależność", traktującego o różnych aspektach diety wegańskiej - wyjaśniają organizatorzy spotkania.

Na spotkaniu w kawiarni "Akwarium", znajdującej się w Galerii, będzie również tradycyjny, wegański poczęstunek. Wstęp darmowy.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj