Rozrywka

  • 12 lipca 2023
  • 24 listopada 2023
  • wyświetleń: 1924

Alicja Majewska „Piosenki Korcza i Andrusa” - gość specjalny Artur Andrus

Za nami:

W piątek 24 listopada o godz. 18.00 w bielskiej Cavatina Hall wystąpi Alicja Majewska w repertuarze Włodzimierza Korcza i Artura Andrusa!

Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz i Artur Andrus
Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz i Artur Andrus · fot. materiały prasowe


Trzy lata od wydania płyty „Żyć się chce” ikona polskiej piosenki powraca z kolekcją zupełnie nowych nagrań. Wszystkie utwory napisali Włodzimierz Korcz i Artur Andrus. „Piosenki Korcza i Andrusa” to album będący refleksyjną, miejscami nostalgiczną podróżą w przeszłość, ale też pogodnym, doprawionym odrobiną szaleństwa spojrzeniem na życie z perspektywy - jak mówi o sobie cała trójka - koneserów kolejnego dnia.Choć u Majewskiej, Korcza i Andrusa ważne są nie tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ale także, jak śpiewa Alicja - „wszystko, co kiedyś było i jest”, to, co składa się na nasze małe światy, na to, jacy jesteśmy.

Płyta z premierowym materiałem Alicji Majewskiej to duże wydarzenie. Kilka tygodni po premierze albumu światło dzienne ujrzała książka Artura Andrusa (wyd. Wielka Litera), w której autor barwnie, z humorem i właściwą sobie lekkością podsumował kilka dekad działalności artystycznej Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza.

Alicja Majewska „Piosenki Korcza i Andrusa” - gość specjalny Artur Andrus

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.