bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 15 stycznia 2013
  • 16 marca 2013
  • wyświetleń: 2827

Koncert Indios Bravos

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

16 marca (sobota) w Bielsku wystąpi zespół Indios Bravos. Na koncert zaprasza RudeBoy Club.

indios bravos
16 marca Indios Bravos zagra w RudeBoy Club


Indios Bravos powstał w 1997r. jako projekt dwóch Piotrów- Banacha, założyciela i w tamtym okresie gitarzystę zespołu Hey oraz „Gutka” Gutkowskiego zaangażowanego we współpracę z m.in. Paktofoniką i AbraDabem (Kaliber44).

Muzyka Indios Bravos to mieszanka reggae, rocka i bluesa. Mocną stroną utworów są teksty, niosące pozytywne, filozoficzne przesłanie.

Zespół koncertuje od 2003r. i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów rocznie, przy wypełnionych salach. Zagrali na wielu dużych festiwalach, takich jak: Heineken Open’er Festival, Jarocin, Coke, Przystanek Woodstock. Na tym ostatnim wystąpili dwukrotnie, odbierając w 2007r. z rąk Jurka Owsiaka nagrodę Złotego Bączka, przyznawaną przez publiczność, za najlepszy występ festiwalu.

Obecnie zespół gra w składzie: Piotr „Gutek” Gutkowski -wokal, Piotra Banach - gitara, Krzysztof Sak- gitara, Marcin Łuczyński- instrumenty klawiszowe, Ryszard Łabul- bas, Lech Grochala.

Początek koncertu o godzinie 19.00.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj