bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 8 stycznia 2013
  • 13 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1958

Bielscy fryzjerzy dla WOŚP

Za nami:

W niedzielę 13 stycznia, bielskie salony fryzjerskie zapraszają na strzyżenie, czesanie i farbowanie, z których całkowity dochód przeznaczony zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

wośp, fryzjerzy
w 21. Finale WOŚP biorą udział bielskie salony - "Maniewski Hair Club", "Atelier Fryzjerskie Kawulok", "Studio Marcin Paw" oraz "HairManya"


W akcji biorą udział fryzjerzy z całej Polski, a Jurek Owsiak zachęca: "Zróbmy sobie fantastyczne fryzury, dla babci, dla dziadka, dla wszystkich tych, dla których zbiera w tym roku Wielka Orkiestra!".

W akcji w Bielsku-Białej biorą udział "Maniewski Hair Club", "Atelier Fryzjerskie Kawulok", "Studio Marcin Paw" oraz "HairManya". Na orkiestrowe strzyżenie bielskie salony zapraszają w dniu Finału WOŚP, czyli w niedzielę, 13 stycznia. Wówczas to w salonach wyłączone zostaną kasy, a klienci wynagrodzenie wrzucać będą bezpośrednio do orkiestrowej skarbony.

Skarbony w orkiestrowych salonach znajdują się już teraz, i już teraz klienci mogą wypełniać ją drobnymi datkami. W finałową niedzielę w salonach wylicytować będzie można jedną z maskotek chłopca o imieniu Nomek, który jest symbolem całej fryzjerskiej akcji, oraz obrazek z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Jurka Owsiaka.

Zbiórka w bielskich salonach jest częścią ogólnopolskiej akcji fryzjerskiej prowadzonej przez salony firmowe marki Kemon - w dotychczasowych siedmiu Finałach udało im się zebrać ponad milion złotych.

- "Z fryzjerami gramy od lat, od lat dziękujemy im za ich zaangażowanie w telewizyjnym studio. Jeżeli możecie, odwiedźcie swojego fryzjera, zróbcie sobie fryzurę, o której zawsze marzyliście i bawcie się dobrze!" - zachęca Jurek Owsiak, zapraszając jednocześnie wszystkich mieszkańców Bielska - Białej do orkiestrowych salonów.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.