bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 1 stycznia 2013
  • 19 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1924

Junior Stress w RudeBoy Club

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

W sobotę, 19 stycznia RudeBoy Club zaprasza na koncert Junior Stress, Apogeum Wszystkich Myśli i Twoja Stara SoundSystem.

Rudeboy


Junior Stress wychowany został w domu pełnym muzyki - jego rodzice i najbliższa rodzina to założyciele najstarszego polskiego reggae sound systemu Love Sen-C Music. Młody Stress po mikrofon sięgnął już w podstawówce, nagrywając z kolegami z osiedla LSM do hip hopowych podkładów z kaset ojca. Niewiele później do hip hopu dołączyło reggae i raggamuffin.

Pod skrzydłami krewnych i znajomych w sound systemie nabierał wiedzy o muzyce i swobody na scenie. Po kilku latach wyjazdów z Love Sen-C Music powstał pierwszy niezależny projekt Juniora Stressa, czyli Geto Blasta.

Równoległym projektem Juniora Stressa jest Dancehall Masak - rah. Tu znany jest jako Jurek Dress i razem z 27Pablo i ich selektorem Drajwą propagują muzykę dancehall na swoich cotygodniowych imprezach w Warszawie.

Junior Stress od początku doceniany jest zarówno przez ludzi ze sceny reggae i hip hop, co pokazuje lista artystów i producentów z którymi współpracował, są to między innymi Eastwest Rockers, Marika, Grubson, usłyszeć go można też na ostatniej płycie Hemp Gru.

Początek koncertu o 19.30. Bilety: 15zł (w przedsprzedaży) i 20zł (w dniu koncertu).

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj