bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 21 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2214

Konkurs na rocznicę Powstania

W związku z 150 rocznicą Powstania Styczniowego Dom Kultury w Porąbce ogłosił konkurs pod patronatem posła Jacka Falfusa pt. "Rocznica Powstania Styczniowego w interpretacji plastycznej".

plakat


Celem konkursu jest upamiętnienie 150 rocznicy wybuchu Powstania, kształtowanie postaw obywatelskich w nawiązaniu do tradycji niepodległościowych, budzenie aktywności społecznej wśród młodych ludzi, rozwijanie zdolności plastycznych uczestników oraz przypomnienie o 100- rocznicy wmurowania na frontowej ścianie kaplicy św. Urbana w Porąbce tablicy pamiątkowej dla uczczenia 50 - rocznicy Powstania Styczniowego.

Konkurs jest skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Bielska-Białej i Powiatu Bielskiego. Uczestnicy konkursu wykonują plakat (w dowolnej technice, format nie mniejszy niż A3 (duży blok rysunkowy) i nie większy niż A1) informujący o 150 rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego. Każdy autor może złożyć tylko jedną pracę.

Termin nadsyłania prac upływa z dniem 11.01.2013 r. Prace należy złożyć osobiście lub przesyłać na adres: Dom Kultury w Porąbce ul. Rynek 22; 43-353 Porąbka, z dopiskiem Konkurs o Powstaniu Styczniowym.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 20.01.2013 r. o godzinie 11.30 w Sali Domu Kultury w Porąbce. Laureaci i osoby wyróżnione zostaną zaproszone e-mailem lub telefonicznie na uroczystość wręczenia nagród.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.