Reklama

Rozrywka

  • 7 lutego 2023
  • 16 lutego 2023
  • wyświetleń: 1131

Royal Ukrainian Ballet - Jezioro Łabędzie

Za nami:

Bielskie Centrum Kultury zaprasza w czwartek, 16 lutego na "Jezioro Łabędzie" w wykonaniu zespołu Royal Ukrainian Ballet. Początek o godz. 20:00.

Royal Ukrainian Ballet - Jezioro Łabędzie
Royal Ukrainian Ballet - Jezioro Łabędzie · fot. Bielskie Centrum Kultury


Spektakl baletowy, który nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności na całym świecie. Historia miłości księcia i księżniczki zaklętej w łabędzia wzbudza wielkie emocje i choć wszyscy znają jej zakończenie, z przyjemnością powracają do niej raz za razem. Bowiem oglądanie kunsztu baletowego połączonego z przepiękną muzyką pozwala przenieść się w zupełnie inną, bajkową rzeczywistość, jakże inną od tej, która nas otacza.

Royal Ukrainian Ballet z Charkowa to zespół, z którymi Agencja Artystyczna Pro Musica współpracuje już od 10 lat. Został on założony w 2007 roku. Nad jego stałym rozwojem czuwa manager, tancerz i choreograf Anatoliy Kazatskiy. Ich spektakle zachwycają nie tylko wysokim poziomem artystycznym, ale również przepięknymi kostiumami i bajeczną scenografią. Zespół wielokrotnie gościł nie tylko w krajach Europy, ale również Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

Organizator: Agencja Artystyczna Pro Musica.

Bilety na stronie: https://www.bck.bielsko.pl/royal-ukrainian-ballet-jezioro-labedzie

ar / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.