bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 18 grudnia 2012
  • 21 grudnia 2012
  • wyświetleń: 1673

Lee Monday, Terapia i All Alone

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

21 grudnia, RudeBoy Club zaprasza na koncert Lee Monday, Terapia i All Alone.

rudeboy


Lee Monday - powstał końcem sierpnia 2010 roku w Żywcu. Muzykę, którą gra to pogranicze postrocka, britu i grunge'u. Powodem tej różnorodności jest niechęć szufladkowania się wokół jednego konkretnego stylu. Muzycy inspiracje czerpią praktycznie z każdej strony ponieważ każdy z muzyków słucha tak naprawdę zupełnie innej muzyki. 6 października ukazała się debiutancka płyta pt. "Teraz i Tu". Koncert w RudeBoy Club jest częścią ogólnopolskiej trasy promującej to wydarzenie.

Terapia - istnieje on od 2006 r. i od wydania swojej drugiej płyty "Słoń w składzie porcelany" w 2009 r. prezentują awangardowo rock'n'rollowe brzmienie i imprezową energię. Obecnie zespół promuje wydany w styczniu singiel "Regulamin".

All Alone - powstał końcem października 2009 roku w Bielsku-Białej. Tworzą muzykę w okolicach hard-rocka z połączeniem pustynnego klimatu. "Doświadczenie każdego z członków kapeli pozwoliło nam szybko stworzyć pierwszy autorski materiał oraz już po 3 miesiącach istnienia, zagrać pierwszy koncert. W 2011 udało nam się zarejestrować debiutancki materiał, który zainteresował niejednego słuchacza. Od tego czasu staramy się regularnie robić to co nas najbardziej kręci, czyli grać jak najwięcej koncertów i tworzyć naszą niepowtarzalną muzykę".

Początek o 18.30. Wstęp -10 zł.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj