bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 8 grudnia 2012
  • wyświetleń: 6324

Bielszczanka walczyła o tytuł Miss

18-letnia Joanna Grzybowska z Bielska-Białej - 1. Wicemiss Beskidów 2012 - walczyła w sobotę wieczorem o tytuł Miss Polski 2012. Koronę zdobyła jednak Katarzyna Krzeszowska z Krynicy Zdroju.

Joanna Grzybowska
Joanna Grzybowska walczy o tytuł Miss Polski 2012 · fot. Tomasz Mosionek


Finał Miss Polska odbył się w Orlen Arenie w Płocku 8 grudnia. Początek uroczystej gali zaplanowano na godzinę 20.00, a relację z wydarzenia pokazała stacja Polsat.

Joanna Grzybowska jest tegoroczną maturzystką. Ma 177 centymetrów wzrostu. W swoim dorobku ma już tytuł 1. Wicemiss Beskidów 2012.

Podczas gali była jedną z 24 kandydatek do tytułu najpiękniejszej Polki i jedną z trzech z województwa śląskiego (w tym gronie były jeszcze: Dalia Malara pochodzi z Zabrza oraz Katarzyna Berdychowska z Rybarzowic_.

Joanna Grzybowska podczas sesji zdjęciowej:Zwyciężczyni będzie reprezentować nasz kraj w trakcie międzynarodowego konkursu Miss World 2013.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.