bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 6 grudnia 2012
  • wyświetleń: 1027

Ostatnie dni loterii w Gemini Park

Przed nami ostatnie dni wielkiej loterii organizowanej przez Gemini Park, w której w czasie finału można - idealnie na Święta Bożego Narodzenia - wygrać jeden z kilku prezentów.

Zakupów za kwotę min. 50 zł w dowolnym sklepie centrum, które wezmą udział w loterii, można dokonać do godz. 16.00 w niedzielę 9 grudnia 2012 roku. Paragon należy zarejestrować w jednym z dwóch multimedialnych Punktów Obsługi Loterii koło salonów Douglas i Apart do godziny 17.00 tego samego dnia. Tutaj też trzeba wrzucić do specjalnej urny kupon loteryjny otrzymany od sprzedawcy. Już podczas rejestracji można wygrać nagrodę dodatkową - bon na zakupy do zrealizowania na terenie Gemini Park o wartości 50 zł.

Wszystkich zainteresowanych wygraniem samochodu Mini One o wartości ponad 70 tys. zł, vouchera na dowolną wycieczkę oraz 5 pakietów bonów, każdy o wartości 500 zł, zapraszamy na finałowe losowanie 9 grudnia o godzinie 18.00 (obecność konieczna). Warto w centrum pojawić się nieco wcześniej, by uniknąć ewentualnych problemów z parkowaniem lub dokonać ostatnich loteryjnych zakupów. A nuż ten ostatni paragon okaże się zwycięski.

ab / bielsko.info, źródło: Gemini Park

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.